کاربرد دستگاه کارتخوان:

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین بالا رفتن سرعت در کارهای روزمره؛ دیگر نیازی به حمل بخش عظیمی از پول هایمان نیست، می توانیم با کارت عابر بانک از فروشگاه یا مراکز خرید با کمک دستگاه کارتخوان خرید هایمان را انجام دهیم. همچنین می توانیم دستگاه پوز را به بارکدخوان فروشگاهی جهت تسهیل در امر پرداخت متصل کنیم. این مسائل دیگر دغدغه ای برای گم شدن پول هایمان در ما ایجاد نمی کند و فروشندگان مراکز خرید و فروشگاه ها دیگر نیازی نیست با حجم عظیمی از پول های دخلشان رو به رو شوند و نتوانند آن را مدیریت کنند. علاوه بر این، دیگر نیازی نیست ساعات طولانی در صف بانک برای نقد کردن چک و سفته ی خود سپری کنند. ما میتوانیم با کمک دستگاه کارت خوان وقت بیشتری برای خود بخریم و وقتمان را به راحتی مدیریت کنیم. از دستگاه کارتخوان علاوه انتقال وجه به حساب فروشنده، می توان برای پرداخت قبوض، خرید شارژ، اعلام موجودی و… استفاده نمود.


انواع دستگاه کارتخوان:

دستگاه های کارتخوان به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دسته اول، دستگاه پوز ثابت.
  • دسته دوم، دستگاه پوز سیار.

 

قابلیت های دستگاه کارتخوان

مهم ترین سخت افزار در سیستم های فروشگاهی دستگاه کارتخوان است. این دستگاه دارای قابلیت هایی نظیر:

  • ارائه موجودی حساب متصل به کارت و پرینت فوری آن بر روی رسیدهای کاغذی چاپی
  • خرید شارژ تلفن همراه
  • پرداخت قبوض
  • پرینتی از صورتحساب مالی مربوط به کارت بانکی
  • امکان پرداخت با تمام کارت های بانکی و کارت هدیه
  • امکان استفاده از دستگاه کارتخوان بیسیم در مکان های مختلف

 

قابلیت های انواع دستگاه POS (کارت خوان) چیست؟

با درخواست کارت خوان، دستگاهی را در اختیار خواهید داشت که توسط آن می توانید موجودی کارت بانکی را پرینت بگیرید؛ خرید شارژ تلفن همراه را انجام دهید؛ قبوض خود را پرداخت نمایید و پرینتی از صورتحساب خود داشته باشید. امروزه تقریباً تمام بانک ها دستگاه های کارت خوان را در اختیار متقاضیان درخواست کارت خوان قرار می دهند.

قوانین دریافت دستگاه POS به طور کلی یکسان است اما بهتر است قبل از دریافت این دستگاه ها، با کارشناسان شرکت های معتبر و یا بانک مربوطه مشورت نمایید. با دستگاه کارت خوان، عملیات پرداخت وجه نقد کالاها به سرعت انجام می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری به بانک ها یا انتقال چک نخواهد بود.

نمایندگی کارتخوان سیار این امکان را برای صاحبان مشاغل، افراد حقیقی و حقوقی فراهم ساخته اند که به راحتی با تهیه یکی از انواع دستگاه پوز سیار بتوانند در هر مکان و بدون نیاز به سیم کشی و … از خدمات بانکی استفاده کنند.

اگر شما هم صاحب یک کسب و کار خاص هستید و قصد دارید یک کارت خوان سیار برای خود خریداری کنید، توصیه می کنیم از خدمات مشاوره خرید در نمایندگی کارت ها استفاده کنید. برندهای متنوعی از انواع دستگاه کارت خوان سیار در بازار موجود هستند که ممکن است در انتخاب آن ها با مشکل مواجه شوید. در مراکز نمایندگی یا شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند، علاوه بر راهنمایی خرید، سایر خدمات مانند آموزش کار با دستگاه، پشتیبانی و تأمین امنیت نیز به مشتریان ارائه می شوند.

کارت خوان های سیار اکثراً برای آن دسته از کسب و کارها به کار می رود که به نوعی، مشاغل متحرک محسوب می شوند و روزانه با حجم زیادی از فروش کالا مواجه هستند؛ میوه فروشی های خیابانی، انواع خوراکی فروشی های کنار جاده ها، پیک های موتوری اغذیه فروشی ها و …، نمونه های بارزی از مشتریان اصلی برای استفاده از دستگاه کارت خوان سیار هستند.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس : فارس شيراز خیابان قصردشت روبروي خيابان مهر ساختمان اركيد طبقه ٣واحد ١١

موبایل: 09392992247

موبایل: 09023109406

موبایل:09172246737

موبایل: 09380394263

تلفن: 07136262819

ایمیل  : info@poyeshmehr.ir

مزایای یک نماینده فروش

برگزاری دوره آموزشی و اخذ مدرک

برخورداری از سود تراکنش

۰ تا ۱۰۰ پشتیبانی با ماست

رسیدگی به شکایت

تسهیل در فروش

ارائه محتوای تبلیغاتی